Mart 29, 2017

Biz Kimiz?

A&B Çeviri ve Danışmanlık Hizmetleri olarak 15 yıllı aşkın yazılı ve sözlü tercüme deneyimiz ile temel ilkemiz, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin beklentilerine cevap veren, pek çok farklı alana yönelik hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktır.
Köklü bir akademik geçmişe de sahip yönetici kadromuzla, hukuk, eğitim bilimleri, tarih, tıp, istihdam, mesleki yeterlilik, toplumsal cinsiyet de dâhil olmak üzere çok çeşitli alanlardaki uzman çevirmen kadromuz ile yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri yürütmekteyiz. Yazılı çeviri hizmetinde tek amaç, metnin sözcüğü sözcüğüne çevirisi olmayıp alan terminolojisi ve metnin hedef kitlesi dikkate alınarak müşterilerimizin beklentilerine ve amacına uygun, kolaylıkla okunabilen ve müşterilerimizi tatmin eden çeviriler sunuyoruz.
Müşteri memnuniyeti sağlanması bakımından teslim sürelerine titizlikle uyulmakta, alanında uzman tercümanlarla çalışılmaktadır. Sözlü tercüme hizmetlerimiz, her türlü büyüklükteki konferans ve eğitimde ardıl, simültane ve fısıltı tercüme hizmetlerini içermektedir.